Co to jest czebol, z jakiego państwa się wywodzi i co może produkować?

Czy wiesz, że czebol to nazwa formy południowo-koreańskich koncernów? Były one wspierane przez wojsko. Jednym z nich jest korporacja, jaka miała początkowo nazwę Lucky Goldstar.
Przedsiębiorstwo to zostało założone kilka dziesiątków lat temu przez p.

farby

Autor: Dekoral
miejsce

Autor: KOMUnews
Źródło: http://www.flickr.com
Koo In-Hwoi. Pierwszym produktem było radio A-501, jakie trafiło do sprzedaży w 1959 roku. Dwa lata później w sklepach pojawił się pierwszy automatyczny aparat telefoniczny: GS-1. W kolejnych latach LG wprowadziło na rynek lodówkę, telewizory i klimatyzatory czy pralkę. Teraz przedsiębiorstwo funkcjonuje w branży chemicznej czy też telekomunikacyjnej i zatrudnia ok. 250 tys. członków personelu. Jest także 4-tym pod względem rozmiarów przedsiębiorstwem w Korei Południowej. Towary takiego koncernu są dostępne w przeszło stu państwach na całym świecie oraz mogą to być między innymi smartfony, kina domowe, pralki, napędy optyczne czy też tablety. Osobną grupą proponowanych towarów są te, które dotyczą klimatyzacji.
Pomimo faktu, że produkty wspomnianego koncernu są bardzo dużej jakości, są to tylko rzeczy martwe oraz mogą się w przyszłości zepsuć. Z tego też powodu LG gwarantuje globalne wspieranie i serwis wyprodukowanych przez siebie urządzeń. Także w domu odbiorcy. Dla osób, jakie wolałyby możliwą naprawę wykonać sami, firma przygotowała na swej stronie w internecie poradniki w formie video czy instrukcje obsługi.

Należałoby jednak wspomnieć, że dzisiaj produkty LG są na pierwszych lokatach w wielu branżowych rankingach w odniesieniu do niezawodności przedmiotów. Znak firmowy spółki utrzymany jest w kolorystyce czerwono-szarej. Kolory te nie są dobrane przypadkowo. Są to zarezerwowane barwy, które zawsze występują razem.