Krótka charakterystyka najbardziej popularnych laptopów Lenowo, wykorzystywanych przez biznes i osoby prywatne.

Jednym z najbardziej cenionych wytwórców notebooków na świecie jest Lenovo. Urządzenia tej właśnie firmy charakteryzują się wysokim poziomem wydajności, mocnymi parametrami i wybierane bardzo chętnie zarówno przez prywatne osoby jak i firmy.

Akcesoria do notebooków

Autor: Philips Polska
Źródło: Philips Polska
Przykładowo obecnie dużym zainteresowaniem cieszy się laptop lenovo t420s, laptopy który wyróżnia się nie tylko nowoczesnym wzornictwem, lecz również niezwykle wydajnymi podzespołami. Matryca tego urządzenia ma 14 cali, zależnie od wersji dostępne są między innymi dyski SSD, a wszystko jest zamknięte w smukłej obudowie. Jeśli ktoś będzie potrzebował laptopa na specjalne okazje, jaki poradzi sobie z wodą, kurzem i pyłem, to można mu polecićmodel lenovo t430. Spełnia on najbardziej zaawansowane normy wojskowe jeżeli chodzi o użytkowość, przez co doskonale sobie poradzi w najtrudniejszych warunkach.
Projektor Sony VPL-HW20

Autor: Sony
Źródło: Sony
Dużym zainteresowaniem kupujących również się cieszą laptopy z serii lenovo t500- zobacz. Seria ta przeznaczona jest dla celów biznesowych, więc i wszystkie parametry ma skierowane pod ten segment rynku. Matowy ekran, wydajne komponenty i bardzo dobra jakość wykończenia to standard, jakiego się oczekuje przy takich laptopach, i opisywany model spełnia je w stu procentach. Do tego posiada długi czas pracy na bateriach, co na pewno ucieszy osoby które często korzystają z laptopa poza domem.

Jeszcze nowszym przedstawicielem tej linii urządzeń jest lenovo t510. Porównując go z poprzednikiem zastosowano w nim ekran o innej proporcji, równocześnie zwiększając dość znacznie jego rozdzielczość.