Sprzęt AGD firmy Zelmer

Do podstawowych sprzętów jakie można spotkać w zasadzie każdej domowej kuchni należą kuchenki i lodówki, coraz częściej można spotkać również zmywarki. Ale poranne przygotowywanie posiłków wspomogą inne przyrządy, zaliczane do małego AGD, na przykład miksery czy blendery. Zajmują niedużo miejsca w szafkach czy na kuchennym blacie, a dzięki nim czynności takie jak jak siekanie, bicie piany czy zagniecenie ciasta trwają dużo krócej niż przy ręcznym wykonaniu.

lodówka

Autor: Karen Highland
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo dobrym przykładem na przykład będą wieloczynnościowe blendery, a liderem wśród urządzeń tego typu stała się Zelmer (zerknij na tę stronę). Porządne wykonanie, dobre materiały i duża funkcjonalność to charakterystyczne zalety wszystkich jej produktów, a jednym z najbardziej popularnych w ostatnim czasie blenderów jest model Zelmer 491.20. Ma on sporą moc, przydatną przy większości prac, a także kilkustopniową możliwość regulacji prędkości pracy, przez co można ją doskonale dostosować do rodzaju obrabianych warzyw. Wymienne tarcze tnące i parę dodatkowych nakładek pozwolą na zmiksowanie zupy, pokrojenie lub posiekanie owoców i warzyw, a poza tym ubicie piany.

w kuchni

Autor: outreachr.com
Źródło: http://www.flickr.com

Za pomocą tego urządzenia można także kruszyć lód, co z pewnością można docenić w letnie upalne dni. Zelmer (tutaj więcej: do zobaczenia na tej stronie) robi produkty nie tylko trwałe, ale również eleganckie, co pokazują liczne wyróżnienia otrzymywane przez właśnie ten model. Oferowany jest on w dwóch wersjach kolorystycznych, najpopularniejszy jest biały, lecz w sprzedaży zaczął się pojawiać Zelmer 491.20NM Limited Design w eleganckim, szarym kolorze.

Dla wielu osób ogromnie chętnie wykorzystywane może być jedno z innych urządzeń tego wytwórcy, to znaczy spożywcza suszarka Zelmer FD 1002 Biała. Dzięki niej można sprawnie i szybko wysuszyć grzyby, owoce i warzywa, zachowując wyśmienite smaki na jesienną i zimową porę. Ten typ suszarki będzie pozwalał na precyzyjne ustawienie długości i parametrów suszenia, dobierając je do danych produktów.

Na koniec można powiedzieć o niezbyt docenianym, a niezwykle potrzebnym sprzęcie, którym jest nawilżacz powietrza Zelmer AH1500, który zapewni najlepszą dla nas wilgotność i klimat we wszystkich pomieszczeniach.