Jakie obecnie mamy możliwości, gdy chodzi o amatorskie filmowanie wydarzeń sportowych ? Który sprzęt będzie wart uwagi?

Osoby chcące nagrywać swoje wyczyny sportowe, powinny użyć sprzętu, jaki pozwoli im na uzyskanie dobrego jakościowo obrazu w tak niełatwych warunkach. Kręcenie zwyczajną kamerą, jaka będzie w ciągłym ruchu, przyniesie słabe rezultaty.

koncert

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego używa się nieco innego, mocniej zaawansowanego technologicznie sprzętu.
Smartfon HTC Rhyme i akcesoria

Autor: HTC
Źródło: HTC
Na rynku kamery sportowe już od pewnego okresu cieszą się dużą popularnością. Istnieje bowiem całkiem sporo modeli, jakie są warte naszego zainteresowania. Gdy chcemy kupić sprzęt dobrej jakości, to w takim przypadku trzeba zwrócić uwagę na jakość jak największą rozdzielczość obrazu, lecz również na jakość rejestrowania dźwięku. Pamiętajmy, że to nie zawsze idzie razem w parze. Małe wymiary z pewnością są sporym plusem, a to dlatego, że kamera nie jest dodatkowym obciążeniem. Za to surowce, z których jest wyprodukowana, muszą być bardzo wytrzymałe. Urządzenie powinien być w stanie przetrzymać ewentualny upadek oraz różnego typu drgania.
Odkąd drony zjawiły się na polskim, to od razu wzbudziły bardzo duże zainteresowanie swoimi możliwościami. Właściwie zainteresowanie to wcale nie osłabło, lecz jest stale podsycane coraz bardziej udoskonalonymi modelami, jakie zostają wyprodukowane.

Opisywane w tym wpisie tematy Cię zainteresowały? Jeśli tak, to kliknij ponadto tutaj – to niezwykle ważna oferta (https://www.maximgroup.pl/doradz-produkty/laptopy-gamingowe) dla zwolenników takiej problematyki.

Przykładem będzie DJI Phantom 3, (sprawdź dji phantom 3) który jest Dronem o bardzo niewielkich rozmiarach.

Pomimo tego faktu, potrafi unieść kamerę sportową, jaką możemy filmować z powietrza jak na przykład jakieś sportowe zawody. Ten najnowocześniejszy model ma doskonalsze rozeznanie w terenie niż jego poprzednicy.

Dron ten idealnie porusza się także w zamkniętych pomieszczeniach, gdyż posiada wmontowane specjalne kamery, które umożliwiają uzyskanie obrazu z tego, co wydarza się dookoła. Poza tym, czas lotu podniósł się do dwudziestu trzech minut.