Potęga technologii jest coraz pokaźna. Trudno się więc zorientować, co korzystnie nabyć, co jest warte polecenia

Technologia jest już nierozerwalną częścią naszego życia, tak więc właściwe z każdej strony dochodzą do nas interesujące nowinki. Gdyby zrobić eksperyment i bezsprzecznie wyłączyć się z tego informacyjnego obiegu, wyjechać gdzieś na niezamieszkałą wyspę, bez korzystania internetu, to po powrocie bylibyśmy zdruzgotani swoja niewiedzą. Czy zdajesz sobie sprawę na przykład, że są już smartfony z dwoma systemami? A to tak naprawdę nic nowego. Co jeszcze warto wiedzieć? Oto nasz krótki przewodnik po najlepszych produktach.

smartfon

Autor: HTC
Źródło: HTC
Na przykład Lumia 435 – ekspert.ceneo.pl/tag/lumia-435/. Jest to bardzo tani smartfon z rodziny Lumia, tak więc to rozsądny wybór dla wielu ludzi. Posiadający dwurdzeniowy procesor oraz 1 Gb pamięci RAM gwarantuje bezproblemowe działanie systemu Windows Phone. To sprawia, że też bardzo dobrze działają aplikację skonstruowane na tę platofrmę. Lumia 435 to także łatwy dostęp do koniecznych narzędzi oraz usług, jak Office, Skype czy OneDrive. Chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź taglumia 435.

Interesująco też się zapowiada specyfikacja sony xperia z4 – ekspert.ceneo.pl/specyfikacja-sony-xperia-z4/. Będzie ona podobna do aktualnych modeli Sony. Najważniejszy będzie 64-bitowy układ Snapdragon 810, będzie jeszcze lepszy, więc nie ma szans się przegrzewać. Wyposażony będzie w 3 lub 4 Gb pamięci operacyjnej, natomiast na dane zapewnione aż będzie trzydzieści dwa Gb pamięci wbudowanej. Co także istotne, ten smartfon

smartfon

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com

jest w stanie obsługiwać karty microSD. Co także ważne, przekątna ekranu IPS to 5,2 cala, dodatkowo rozdzielczość będzie chyba Full HD lub QHD, chociaż jeszcze do końca nie jest to wiadome. Jest realne, że powstaną dwa rodzaje.

A jak na tle tego prezentuje się test nokia lumia 735? To faktycznie jeden z bardziej interesujących smartfonów wyposażonych w system Windows Phone 8.1. Warto przyznać, że jest bardziej niezawodny niż na przykład Lumia 830, a ponadto jest tańszy. To ma wpływ na duże zainteresowanie tym właśnie typem, ponieważ wielu ludzi dostrzega w tej Lumii rzeczywistą konkurencję dla trochę tańszych androidofonów z LTE. Na pewno sporą role odgrywa tu idealna jakość wykonania, a właściwie ekran AMOLED, jaki ma rozdzielczość HD. Te typy to z pewnością dobre produkty, solidne i sprawdzone, więc jeśli szukasz właśnie takiego czegoś powinieneś je wybrać. Nie warto zaś kupować w ciemno, ponieważ to często wyrzucanie pieniędzy w błoto.