Aparaty marki Sigma dostępne w Szczecinie – najbardziej uroczym mieście Polski

Jest to zwyczajem, nawet tradycją, że każda para młoda wykonuje sesję fotograficzną w jakimś ładnym miejscu, by jak najbardziej upamiętnić dla każdego najcudowniejszy dzień w życiu. W niniejszym artykule omówimy: w jakim mieście najczęściej się fotografują ślubne pary i z jakiego aparatu korzystają fachowcy żeby ci, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z fotografią ślubną oraz młode małżeństwa poszukujące fachowego fotografa odnaleźli odpowiedź na te pytania.

Aparat-fotograficzny

Autor: Alexandre Dulaunoy
Źródło: http://www.flickr.com

Wyśmienitym miastem, według decyzji ankietowanych w ilości tysiąca par, które wzięły ślub w ciągu ostatnich pięciu lat, jest szczecin.
To czarowne miasto o ponad tysiącletniej tradycji i wzburzonych wydarzeniach.

Dzięki urzekającej swą urodą mnogiej zieleni miejskiej a także gwiaździstemu rozplanowaniu placów
jest nazywane przez małżeństwa Paryżem Północy. Niemałą atrakcją mającą imponujące walory fotograficzne jest port i odbywające się tam żeglarskie uroczystości. Jeśli się nam uda, albo wyznaczymy termin
wykonania sesji w stosownym dniu, mamy szansę na pamiątkę mieć cudownie prezentującą się kolekcję zdjęcia z pokładu statku.

Ale najbardziej artystycznym
i uroczym miejscem na prywatne sesje są Wały Chrobrego – zielone tarasy wiodące ku Odrze, po drodze mijające nowoczesną i uroczą fontannę. Atrakcją naturalną jest zaś jezioro Szmaragdowe, któregoklarowne i zimne wody mają kolor szlachetnego kryształu. Nieopodal możemy odwiedzić rosnącą starą puszczę Bukową, pełną starych drzew porośniętych mchami i pełną dzikiej zwierzyny. Często wybieranym punktem do robienia sesji jest dolina Siedmiu Młynów z jeziorem Głębokim. Jeżeli pragniemy by wszystko było zapięte na ostatni guzik, brakuje nam jedynie profesjonalnej firmy fotograficznej. Nie wstydźmy się w dialogu z zakładem spytać o używany sprzęt. Według ankietowanych stu zawodowych fotografów najlepiej wypadła japońska marka Sigma ze średnią ocen 8,17.

Jeżeli sesja będzie wykonana przez aparaty i obiektywy owej marki możemy być pewni, iż fotografie będą najwyższej jakości – klik. Lecz skąd taka pewność? Dlaczego gorzej wypadają sprzęty takich renomowanych marek jak Nikon, [TAG=Canon czy Sony? Ano, japońska firma zajmuje się produkcją jedynie urządzeń dla fachowców. Nie marnują oni czasu na produkowanie tańszych aparatów, jak mówi japońskie przysłowie:
„Yoi mono-ni yasui mono nashi” – Dobre rzeczy muszą drogo kosztować. Mieszkańcy Japoni cenią swój czas i wykonują ją rzeczywiście solidnie i sumiennie. Nie bez powodu tak uważamy. Aż dwa aparaty lustrzane wyżej wymienionej firmy zostały nagrodzone w poprzednim roku prestiżową nagrodą EISA – klik.

Najlepiej poszukajcie fotografa ze Szczecina specjalizującego się w fotografii ślubnej, który używa aparatów firmy Sigma. Wtedy będziecie mieć pewność, iż wasze pieniądze nie pójdą na zmarnowanie, a kadry za 15 lat będą przywoływać wspomnienia i ożywiać wasze stosunki małżeńskie.