Innowacyjne wyjścia to znak rozpoznawczy Amici

Od wielu lat marce Amica przyświeca jeden zamysł: kreować praktyczne sprzęty dostosowane do modyfikujących się wymogów nabywców. Dlatego AGD do zabudowy Amica to zestawienie oryginalnych rozwiązań technicznych i gospodarności z niezwykłą estetyką wykonania.

Dążenie do produkowania najnowocześniejszych, efektywnych towarów najwyższej jakość, m. in. AGD do zabudowy Amica zostało uznane zarówno przez konsumentów, jak również specjalistów. Marka Amica pozyskała między innymi mnogie wyróżnienia: The Most Trusted Brand, nagrodę Red Dot oraz tytuł Superbrands Created in Poland 2013. Amikę cieszy satysfakcja klientów, to iż aż tak ufają marce a także cenią ją. Potwierdzeniem uznania są uzyskane wyróżnień, będące oczywiście powodem do dumy jak też jednocześnie motywacją do tego, ażeby oddać w ręce Klientów kolejny towar, który znów potwierdzi ich dobry wybór. Nagrody przydają skrzydeł oraz stanowią wyzwanie, któremu Amica stara się sprostać, aby nie rozczarować nabywców oraz utwierdzić ich w przekonaniu, że na tę markę zawsze mogą liczyć.

piekarnik

Autor: Candy Polska Sp. z o.o
Źródło: Candy Polska Sp. z o.o

Liczba tych nagród bezustannie wzrasta, a ich dopełnieniem są opinie profesjonalistów. Płyta indukcyjna funkcjonująca bez konieczności podłączenia wysokiego napięcia? Amica jako pierwsza wprowadziła do sprzedaży płytę o napięciu 230 V. Piekarniki Amica posiadają system OptiGas to kapitalne rozwiązanie, które pozwala zmniejszyć zużycie gazu do 12%. Dzięki Amice i zamierzenie skonstruowanym przez nią dyszom, jest ono osiągalne w milionach mieszkań.

Cenne doświadczenie, które Amica zdobywa już od powyżej pół wieku, czyni z niej lidera na naszym rynku AGD, a również pozwala wdrażać na rynek coraz to bardziej współczesne artykuły ułatwiające domowe obowiązki. Przykładami mogą być urządzenia na Ceneo. Okapy Amica scalają w sobie innowacyjne rozwiązania techniczne, nowoczesny design jak też funkcjonalności umożliwiające przyjazne użytkowanie. Eksperci Amiki wiedzą jak istotne są drobiazgi zarówno jeśli idzie o stylistykę, jak także komfort użytkowania. Najdrobniejszy element, taki jak pokrętła piekarnika, panel sterowania płyty indukcyjnej, wyświetlacz w kuchence, to wszystko ma znaczenie. Rekomendujemy również małe AGD do kuchni Amica.

Zastosowanie nowoczesnych technologii sprawia, iż produkcja w fabrykach Amiki jest przyjazną otoczeniu.